O firmie

Elan Art Metal to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem (założona w 2000 roku) specjalizująca się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnych, kwasoodpornych oraz z aluminium. Nowoczesny park maszynowy oraz zespół ludzi z nim związany pozwolił nam na wypracowanie wysokiej jakości świadczonych usług i kompleksowe wykonawstwo wielu zleceń zarówno w kraju, jak i za granicą.

Produkty nasze znajdują zastosowanie w budownictwie, gastronomii, rekreacji , ochronie środowiska, a zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na podejmowanie nietypowych i skomplikowanych projektów.

Zespół Elan Metal

Co robimy

W naszej ofercie znajdą Państwo balustrady, poręcze, odbojnice, parapety, ławki, jak również towary specjalistyczne, zgodne z Państwa oczekiwaniami, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Od projektu do wdrożenia

Począwszy od projektu aż do wdrożenia, utrzymujemy stały i ścisły kontakt z klientem. Oferujemy całkowite zaangażowanie w Państwa pomysł - tak, aby efekt końcowy zawsze był na najwyższym poziomie. Wszelkie nieścisłości, pytania i wątpliwości są rozwiązywane na bieżąco. Pozwala nam to, aby nasze wdrożenie przebiegło szybko i sprawnie.


Nasza firma gwarantuje najlepszą jakość wykonania za rozsądną cenę